Zobacz, jak wirtualne biuro pomaga rozwijać firmę

Wirtualne biuro to usługa, dzięki której oszczędzasz czas i możesz się w pełni skoncentrować na rozwijaniu biznesu. Otrzymujesz prestiżowy adres do rejestracji firmy i umieszczenia w materiałach reklamowych oraz możliwość korzystania z sal konferencyjnych rozliczanych godzinowo.

Wiele firm spoza Warszawy korzystających z naszych usług po uruchomieniu wirtualnego biura zaobserwowało znaczny przyrost liczby klientów z Warszawy. Dzięki temu generują teraz wyższe przychody.

Nasi klienci doceniają również możliwość przekazania obsługi korespondencji czy odbierania telefonu firmowego pracownikom Gold Place. Zaoszczędzony czas inwestują w rozwijanie biznesu bądź po prostu odpoczywają.

Dlaczego warto wybrać Gold Place

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą na rynku ofertę Wirtualnego biura w Warszawie.

 • Prestiżowa lokalizacja

  Oferujemy adres do rejestracji firmy w centrum Warszawy (al. Jana Pawła II 27 bez nr lokalu czy skrytki pocztowej) w biurowcu kl. A - Atrium Centrum. Taka lokalizacja skutecznie buduje renomę Twojej firmy.

 • Doświadczenie

  Działamy na rynku wirtualnych biur i wynajmu przestrzeni do pracy od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 1 000 klientów. Świadczymy też usługi rejestrowania firm, sprzedaży gotowych spółek oraz prowadzenia księgowości.

 • Bezpieczeństwo

  Masz pewność, że nie narazimy Twojej firmy na dodatkowe koszty związane ze zmianą adresu w KRS czy materiałach reklamowych, co zdarza się w przypadku upadłości małych firm oferujących wirtualne biura. Skala działania Gold Place gwarantuje Ci stabilność.

 • Liczny personel

  Zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników. Obsługujemy klientów w języku polskim i angielskim. Na miejscu jest zawsze do dyspozycji kilka osób gotowych profesjonalnie reprezentować Twoją firmę.

 • Dyskrecja

  W biurze nie umieszczamy naszego logotypu ani logotypów naszych klientów. Dzięki temu możesz czuć się w pełni komfortowo, zapraszając gości do Gold Place.

 • Sale konferencyjne

  Możesz rezerwować luksusowo wyposażone sale konferencyjne na godziny - bez stałych opłat, z serwisem kawowym i obsługą oczekujących gości w cenie.

Dołącz do ponad 1 000 zadowolonych klientów

Z firmą Gold Place współpracuję od 2011r. Gold Place cechuje wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie potrzeb klienta oraz miła i kompetentna obsługa. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z czystym sumieniem mogę polecić Gold Place zarówno nowo powstałym, jak i rozwijającym się małym oraz średnim firmom.

Il Logistics
Martyna Palus - Właściciel

Nobilis Broker sp. z o.o. jest najemcą Gold Place od stycznia 2013r. Wyrażamy pełne zadowolenie ze świadczonych usług, czego dowodem jest dalszy ciąg Współpracy. Uważamy, iż jest to firma godna polecenia ze względu na profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb Klienta.

Nobilis Broker sp. z o.o.
Piotr Kowalik – Prezes Zarządu

Niniejszym mamy przyjemność udzielić referencji firmie Gold Place w zakresie prowadzenia i obsługi biura wirtualnego. Nasza wielomiesięczna współpraca potwierdza, że Gold Place jest godnym zaufania i rzetelnym usługodawcą. Spółka spełnia nasze wszystkie wymagania, szczególnie doceniamy szybkość i sprawność przesyłania bieżącej korespondencji. Z przekonaniem możemy polecić usługi świadczone przez Gold Place innym kontrahentom.

NANCO sp. z o.o.
Maciej Wiak – Prezes Zarządu

Z usług Gold Place skorzystaliśmy podczas zakupu gotowej spółki. Cały proces zakupu oraz zmian w spółce przebiegł bardzo sprawnie co pozwoliło nam szybko rozpocząć działalność. Zależało nam na siedzibie w reprezentacyjnym biurowcu i sprawnej obsłudze korespondencji dlatego od czasu zakupu spółki korzystamy również z usług wirtualnego biura z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Poczta skanowana jest zawsze w dniu odebrania a pracownicy Gold Place są mili i skłonni do pomocy. Mam przyjemność zarekomendować Gold Place jako firmę rzetelną, profesjonalnie i terminowo podchodzącą do realizowanych zadań.

Feniks Telekom sp. z o.o.
Bożena Stankiewicz – Prezes Zarządu

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki będzie dokładny adres do rejestracji firmy?

  Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, (bez numeru lokalu ani skrytki pocztowej).

 • Skąd moi kontrahenci, kurierzy czy listonosze będą wiedzieli, gdzie w budynku znajduje się moje biuro skoro nie ma nadanego numeru lokalu ani skrytki pocztowej?

  W recepcji budynku na bieżąco uaktualniana jest lista firm które obsługujemy, dzięki czemu Państwa kontrahenci są od razu kierowani do naszego biura. Mamy również stały kontakt z listonoszem i wszystkimi kurierami obsługującymi naszą lokalizację co gwarantuje że każda przesyłka adresowana na Państwa firmę trafi do naszego biura. Działamy w ten sposób od 2010 r. co pozwoliło wypracować najlepszy model działania.

 • Podczas wizyt w biurze moi klienci mają powoływać się na Gold Place, czy na moją firmę?

  Osoby odwiedzające Państwa biuro nie muszą powoływać się na Gold Place, wystarczy, że podadzą nazwę Państwa firmy.

 • Czy mogę umieścić logo swojej firmy w Waszym biurze?

  Nie umieszczamy żadnego loga w naszym biurze – nawet swojego. Wyróżniamy się tym na tle innych biur, co nasi dotychczasowi klienci zdecydowanie doceniają. Obsługujemy setki klientów. Państwa kontrahenci mogliby poczuć się zdezorientowani a Państwa wizerunek mógłby ucierpieć gdyby Państwa logo znajdowało się wśród setek innych na naszej ścianie.

 • Jak reagujecie w sytuacji, gdy niespodziewanie w biurze pojawi się mój kontrahent ?

  Kiedy w naszym biurze niespodziewanie pojawi się Państwa kontrahent informujemy że poszukiwana osoba znajduje się w danej chwili poza biurem oraz potwierdzimy, iż znajduje się tu siedziba danej firmy. Prosimy o pozostawienie wiadomości, którą następnie Państwu przekazujemy, bądź kontaktujemy się telefonicznie i zapowiadamy gościa.

 • Jak wygląda obsługa telefoniczna w wirtualnym biurze?

  Nadajemy Państwa firmie dedykowany numer telefonu oraz faxu. Gdy ktoś dzwoni na Państwa numer, pracownik Gold Place widzi na wyświetlaczu telefonu do jakiej firmy jest połączenie i odbiera przedstawiając się nazwą Państwa firmy. W zależności od indywidualnych ustaleń może zapisać wiadomości i niezwłocznie ją Państwu wysłać lub zapowiedzieć osobę dzwoniącą i przełączyć na wskazany przez Państwa numer telefonu. Możliwe jest również automatyczne przekierowanie wszystkich połączeń np. na Państwa telefon komórkowy.

 • Czy mogę podpisać umowę zdalnie?

  Podpisać umowę mogą Państwo zarówno u nas w biurze, jak i zdalnie.

  Jeżeli zdecydowaliby się Państwo na drugie rozwiązanie, niezbędnym będzie dołączenie do podpisanej umowy wzoru podpisu osoby reprezentującej spółkę poświadczonego notarialnie (koszt 20zł netto u każdego notariusza). Gwarantuje to Państwu bezpieczeństwo że nikt się nie podszyje pod Państwa firmę.

 • Na jaki czas podpisywane są umowy i jaki jest ich okres wypowiedzenia?

  Umowy podpisywane są na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

 • Jaki rodzaj umów proponujecie klientom zainteresowanym wirtualnym biurem?

  Z klientami zainteresowanymi wirtualnym biurem podpisujemy umowy najmu powierzchni biurowej. Warto zwrócić uwagę na to, że nie jest to umowa na świadczenie usług wirtualnych, które proponuje większość biur tego typu.

 • Co powinienem zrobić aby skorzystać z Waszych usług?

  Wypełnij formularz a nasz pracownik bezzwłocznie skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i umówić spotkanie lub przesłać umowę do podpisu.


help desk software

Zamknij