Skup się na rozwijaniu biznesu - my zajmiemy się resztą

Poświęcasz cenny czas na nudne formalności, ale z drugiej strony nie ma ich aż tyle, aby opłacalne było zatrudnienie dedykowanego pracownika? Rozwiązanie to obsługa asystencka w Gold Place.

Dzięki naszej usłudze możesz skupić się w 100% na kluczowych zadaniach związanych z Twoją firmą. My zajmiemy się resztą: nadamy korespondencję, umówimy spotkania, dokonamy niezbędnych rezerwacji czy załatwimy pilne sprawy w Urzędach.

Rozliczamy się za godziny pracy, dzięki czemu płacisz tylko wtedy, gdy faktycznie korzystasz z naszej pomocy. W ten sposób redukujesz koszty a Twoja firma jest efektywniejsza, niż gdybyś zatrudnił etatowego pracownika.

Dlaczego Gold Place?

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą na rynku ofertę usług asystenckich w Warszawie.

 • Doświadczenie

  Działamy na rynku usług asystenckich od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 1 000 klientów. Świadczymy też usługi rejestrowania firm, sprzedaży gotowych spółek oraz prowadzenia księgowości.

 • Doświadczony personel

  Gold Place to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Masz pewność, że każde zlecone nam zadanie zostanie wykonane profesjonalnie i na czas.

 • Stabilność

  Zatrudniamy doświadczonych pracowników. Na miejscu jest zawsze kilka osób profesjonalnie reprezentujących Twoją firmę.

 • Elastyczne warunki

  Dopasowujemy zakres działania oraz cenę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Stawiamy na efektywność, dlatego koszt naszej pracy rozliczamy godzinowo.

Dołącz do ponad 1 000 zadowolonych klientów

Z firmą Gold Place współpracuję od 2011r. Gold Place cechuje wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie potrzeb klienta oraz miła i kompetentna obsługa. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z czystym sumieniem mogę polecić Gold Place zarówno nowo powstałym, jak i rozwijającym się małym oraz średnim firmom.

Il Logistics
Martyna Palus – Właściciel

Niniejszym mamy przyjemność udzielić referencji firmie Gold Place w zakresie prowadzenia i obsługi biura wirtualnego. Nasza wielomiesięczna współpraca potwierdza, że Gold Place jest godnym zaufania i rzetelnym usługodawcą. Spółka spełnia nasze wszystkie wymagania, szczególnie doceniamy szybkość i sprawność przesyłania bieżącej korespondencji. Z przekonaniem możemy polecić usługi świadczone przez Gold Place innym kontrahentom.

NANCO sp. z o.o.
Maciej Wiak – Prezes Zarządu

Regularnie od kilku lat korzystam z sali szkoleniowej w Gold Place. Jestem zadowolona z wyboru tego miejsca. Sala jest ładna i nowoczesna. Organizacja szkoleń jest świetna, a catering regularnie uzupełniany. Jednak najważniejszym atutem tego miejsca jest przemiła, bardzo sprawna i życzliwa obsługa asystencka co doceniają również trenerzy i klienci, przekazując wiele bardzo miłych opinii. Zaletą jest również lokalizacja w biurowcu znajdującym się w centrum Warszawy, z dogodnym dojazdem dla klientów z Warszawy, jak również z innych miast. Zdecydowanie polecam!

Akademia Marketingu ATRIUM
Beata Skorubska – Dyrektor

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakie usługi asystenckie świadczycie klientom i na czym one polegają?

  Możemy zapewnić klientom pomoc przy załatwianiu drobnych spraw administracyjnych związanych z działalnością danej firmy. W zależności od zapotrzebowania może to być m.in. załatwianie zaświadczeń czy odpisów w urzędach, zamawianie i odbieranie materiałów reklamowych z drukarni, rezerwacja biletów, przygotowanie pism urzędowych, wysyłka korespondencji do kontrahentów, powiadomienia telefoniczne przyszłych kandydatów do pracy itd. Katalog usług jest otwarty i jest uzależniony od bieżącego zapotrzebowania firmy.

 • W jaki sposób rozliczane są usługi asystenckie?

  Faktura naliczana jest za wykorzystany czas asystentki w kwocie 50 zł / h netto i jest powiększana o ewentualne koszty dodatkowe np. znaczki urzędowe. Możemy również z góry ustalić ryczałtową stawkę za wykonanie konkretnej czynności.

 • Co powinienem zrobić aby skorzystać z Waszych usług?

  Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 godziny (w dni robocze 9:00-17:00), omówi szczegóły i dalsze kroki.


help desk software

Zamknij