Idealne miejsce na spotkania biznesowe

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie biznesowe, przeprowadzenie szkolenia czy rozmowy kwalifikacyjnej, sale konferencyjne w Gold Place są idealnym wyborem.

Oferujemy wynajem w rozliczeniu godzinowym, dzięki czemu zredukujesz koszty i zapłacisz wyłącznie za czas, którego potrzebujesz. Przy wynajmie na cały dzień oferujemy rabat.

Sale konferencyjne w Gold Place znajdują się w budynku Atrium Centrum, położonym przy al. Jana Pawła II 27 w centrum Warszawy (zaledwie 600 metrów od stacji metra Rondo ONZ). Prestiżowa lokalizacja oraz wysoki standard biurowca to zalety wielokrotnie podkreślane przez naszych klientów.

Dodatkowym plusem jest restauracja znajdująca się w budynku. To świetne miejsce na lunch dla Twoich gości, zwłaszcza w przypadku gdy prowadzisz całodniowe warsztaty.

Sala dopasowana do Twoich potrzeb

Zależnie od swoich potrzeb możesz wybrać mniejszą, 4-osobową salę (idealna na spotkania biznesowe), lub większą, 10-osobową (świetna do prowadzenia warsztatów i szkoleń).

Sala 4-osobowa

48 za godzinę 450 za dzień

Cena obejmuje również:

 • kawę, herbatę, wodę i kruche ciastka bez limitu
 • bezprzewodowy internet (180Mb/s)
 • obsługę gości oczekujących na spotkanie

Sala 10-osobowa

70 za godzinę 690 za dzień

Cena obejmuje również:

 • 40" monitor LCD
 • kawę, herbatę, wodę i kruche ciastka bez limitu
 • bezprzewodowy Internet (180Mb/s)
 • obsługę gości oczekujących na spotkanie

Skorzystaj z usługi
Wirtualnego Biura i rezerwuj sale konferencyjne o 20% taniej

Dlaczego Gold Place?

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą na rynku ofertę sal konferencyjnych na godziny

 • Doświadczenie

  Działamy na rynku przestrzeni biurowych od 2010 roku. Zaufało nam już ponad 700 klientów. Świadczymy też usługi rejestrowania firm, sprzedaży gotowych spółek oraz prowadzenia księgowości.

 • Wygodna lokalizacja

  Sale konferencyjne znajdują się biurowcu kl. A - Atrium Centrum. Budynek mieści się 600 metrów od stacji metra Rondo ONZ, gwarantując komfortowy dojazd z każdej części Warszawy.

 • Miejsce pracy

  Możesz wynająć miejsce do pracy w przestrzeni co-workingowej lub wydzielonych gabinetach z pełną infrastrukturą biurową w doskonałej lokalizacji.

 • Dyskrecja

  W biurze nie umieszczamy naszego logotypu ani logotypów naszych klientów. Dzięki temu możesz czuć się w pełni komfortowo, zapraszając gości do Gold Place.

Dołącz do ponad 700 zadowolonych klientów

Regularnie od kilku lat korzystam z sali szkoleniowej w Gold Place. Jestem zadowolona z wyboru tego miejsca. Sala jest ładna i nowoczesna. Organizacja szkoleń jest świetna, a catering regularnie uzupełniany. Jednak najważniejszym atutem tego miejsca jest przemiła, bardzo sprawna i życzliwa obsługa asystencka co doceniają również trenerzy i klienci, przekazując wiele bardzo miłych opinii. Zaletą jest również lokalizacja w biurowcu znajdującym się w centrum Warszawy, z dogodnym dojazdem dla klientów z Warszawy, jak również z innych miast. Zdecydowanie polecam!

Akademia Marketingu ATRIUM
Beata Skorubska – Dyrektor

Z usług Gold Place korzystam od 2012 r. Regularnie korzystam z sal konferencyjnych, gdzie przeprowadzam szkolenia i warsztaty. Ponad to Gold Place świadczy dla mnie usługi biurowe związane z odbiorem i obsługą korespondencji oraz adresem do rejestracji. Śmiało mogę polecić Gold Place innym klientom, poszukującym zarówno fizycznej przestrzeni do pracy jak i wirtualnego biura oraz sal do organizacji spotkań biznesowych.

IT-Consulting
Jarosław Żeliński – Właściciel

Z firmą Gold Place współpracuję od 2011r. Gold Place cechuje wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie potrzeb klienta oraz miła i kompetentna obsługa. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z czystym sumieniem mogę polecić Gold Place zarówno nowo powstałym, jak i rozwijającym się małym oraz średnim firmom.

Il Logistics
Martyna Palus – Właściciel

Niniejszym mamy przyjemność udzielić referencji firmie Gold Place w zakresie prowadzenia i obsługi biura wirtualnego. Nasza wielomiesięczna współpraca potwierdza, że Gold Place jest godnym zaufania i rzetelnym usługodawcą. Spółka spełnia nasze wszystkie wymagania, szczególnie doceniamy szybkość i sprawność przesyłania bieżącej korespondencji. Z przekonaniem możemy polecić usługi świadczone przez Gold Place innym kontrahentom.

NANCO sp. z o.o.
Maciej Wiak – Prezes Zarządu

Wolne terminyNajczęściej zadawane pytania

 • W jaki sposób mogę sprawdzić dostępność sal konferencyjnych?

  Dostępność sal konferencyjnych widoczna jest w kalendarzu na naszej stronie.

 • W jaki sposób mogę zarezerwować salę konferencyjną?

  Rezerwacji mogą Państwo dokonać telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz kontaktowy.

 • Czy catering kawowy jest dodatkowo płaty?

  Nie, w cenie wynajęcia sali jest m.in. kawa, herbata, woda, kruche ciastka oraz obsługa gości.

 • W jakich godzinach można wynająć salę?

  Sale konferencyjne udostępniamy w godzinach pracy biura tj. pon. – pt. 8:30-19:00

 • Jakie są warunki anulowania sal konferencyjnych?

  Rezerwację sali konferencyjnej można bezpłatnie anulować do 48 godzin przed planowanym spotkaniem. Po upływie tego czasu klient ponosi koszty zgodnie z cennikiem wynajęcia sal spotkań. Każde anulowanie sali powinno być potwierdzone e-mailem.

 • Jak naliczane są opłaty?

  Opłata jest naliczana za czas rezerwacji oraz za każde kolejne rozpoczęte 30 minut korzystania z sali.

 • W jaki sposób i kiedy należy dokonać płatności?

  Stali klienci, którzy mają z nami podpisane umowy (np. na wirtualne biuro) mogą dokonywać płatności za wykorzystane sale z dołu do 7 dnia po zakończeniu miesiąca, w którym była wynajęta sala. Klienci, którzy nie mają z nami podpisanej umowy, zobowiązani są do przedpłaty przelewem lub gotówką przed spotkaniem.

 • Czy możemy otrzymywać faktury zbiorcze?

  Tak.


help desk software

Zamknij