O firmie

O firmie

Od 2010 roku zaufało nam ponad 1 000 firm

Zobacz jak nasze usługi pomagają rozwijać firmę

Centrum biznesowe Gold Place uruchomiliśmy w 2010 r., odpowiadając na potrzeby małych i średnich firm w zakresie wysokiej jakości usług wynajmu powierzchni biurowych, sal konferencyjnych i wirtualnych biur w przystępnych cenach.

Przed powstaniem Gold Place, rynek podzielony był na dwa, odległe od siebie segmenty. Klienci mieli do wyboru firmy świadczące swoje usługi albo w mało reprezentacyjnych blokach mieszkalnych, zaniedbanych kamienicach i budynkach pofabrycznych albo w biurowcach klasy A w samym centrum Warszawy. W przypadku tych pierwszych, niskie ceny nie rekompensowały strat wizerunkowych oraz niedogodności wynikających często z niskiego poziomu obsługi. W przypadku drugich – wysoka cena dalece wykraczała poza finansowe możliwości mniejszych przedsiębiorców.

Gold Place zrewolucjonizowało rynek wynajmu wirtualnych biur, sal konferencyjnych i powierzchni biurowych, oferując swoje usługi w biurowcu klasy A – Atrium Centrum, w samym centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II 27, w konkurencyjnych cenach, dotychczas niespotykanych w tej klasy biurowcach. Od czasu, kiedy rozpoczęliśmy działalność, zaufało nam już ponad 1 000 klientów, a wielu z nich jest z nami od początku powstania naszej firmy do chwili obecnej.

Z czasem Gold Place nawiązało stałą współpracę z firmą McCarthy & Taggart Group, którą obecnie zarządza jeden z założycieli Gold Place. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć swoją ofertę o profesjonalne usługi księgowe, obsługę prawną, rejestrację firm i sprzedaż gotowych spółek, a doradcy McCarthy & Taggart Group dostępni są na miejscu, w biurze Gold Place.

help desk software

Zamknij