Obsługa księgowa

Patrycja Koźbiał Główna księgowa

Do Państwa dyspozycji przekazujemy wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych ekspertów w dziedzinie rachunkowości oraz podatków.

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz bogatą wiedzę potwierdzoną licencją Ministra Finansów z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Posiadamy wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (1 mln zł), które zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.

Co oferujemy w ramach usług księgowych?

 • pomoc wyłącznie doświadczonych księgowych, radców prawnych i doradców podatkowych
 • bezpłatny program do fakturowania
 • odbiór dokumentów z Twojej firmy na terenie całej Polski
 • umowę na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem wypowiedzenia
 • bezpłatną rejestrację Twojej firmy

Dlaczego Gold Place?

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą na rynku ofertę ofertę usług księgowych w Warszawie.

 • Doświadczenie

  Działamy na rynku usług księgowych od 2010 r. Zaufało nam już ponad 1 000 polskich i zagranicznych firm, a wiele z nich jest z nami od kilku lat. Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę w konkurencyjnej cenie.

 • W rękach ekspertów

  Księgowością Twojej firmy zajmuje się kadra licencjonowanych księgowych. Możesz też kontaktować się z dedykowaną księgową, która odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.

 • Komfort i wygoda

  Za pośrednictwem firmy kurierskiej odbierzemy od Ciebie dokumenty - nie musisz tracić czasu na ich wysyłkę. Dodatkowo otrzymasz też od nas darmowy program do faktur.

Dołącz do ponad 1 000 zadowolonych klientów

Z Gold Place współpracuję od 2014 r. Skorzystałam z pomocy podczas rejestracji firmy oraz późniejszej obsługi księgowej. Rejestracja przebiegła bardzo sprawnie a doradca udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Księgowość również prowadzona jest bez zarzutu, kontakt jest szybki a odpowiedzi dedykowanej księgowej jasne i rzeczowe. Z całą pewnością mogę polecić Gold Place jako zaufanego partnera.

Pharmar
Kalina Wiśniewska - Właściciel

Skorzystaliśmy z pełnego pakietu usług proponowanych przez Gold Place. Zakupiliśmy spółkę, korzystamy z usług księgowych oraz z usługi wirtualnego adresu. Obsługa księgowa, jak i administracyjna jest bez zarzutu. Zakup spółki przebiegł szybko i bezproblemowo. Możemy polecić każdą z wyżej wymienionych usług.

Renport sp. z o.o.
Łukasz Barczyk - Prokurent

Z firmą Gold Place współpracuję od 2011r. Gold Place cechuje wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie potrzeb klienta oraz miła i kompetentna obsługa. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z czystym sumieniem mogę polecić Gold Place zarówno nowo powstałym, jak i rozwijającym się małym oraz średnim firmom.

Il Logistics
Martyna Palus – Właściciel

Cennik

Księga przychodów i rozchodów od 199 zł
Pełna księgowość od 559 zł
Usługa Cena
Księga przychodów i rozchodów od 199 zł
Pełna księgowość od 559 zł

Podane ceny są kwotami netto i zostanie do nich doliczony podatek vat.

Najczęściej zadawane pytania

 • Od czego uzależniona jest cena obsługi księgowej?

  Cena obsługi księgowej uzależniona jest głownie od skali działalności tj. liczby dokumentów do księgowania oraz liczby pracowników i rodzaju umów na podstawie których są zatrudnieni.

 • Czy muszę od razu deklarować ilość dokumentów które będą przekazywane do zaksięgowania?

  Nie, ceny w umowie ustalone są progowo i w każdym miesiącu dostosowywane są do skali Państwa działalności.

 • Co jeśli będę miał kontrolę z Urzędu Skarbowego czy ZUS-u?

  Księgowa przygotuje wymagane przez Urząd dokumenty i umówi się z urzędnikiem w celu przeprowadzenia kontroli.

 • Czy posiadacie OC na wypadek błędów księgowej?

  Tak, posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę 1 mln zł. Większość biur rachunkowych posiada OC jedynie na minimalną, obowiązkową kwotę 10 tys. euro, co możemy okazać się kwotą niewystarczającą.

 • Dopiero planuję rozpocząć działalność. Czy udzielacie pomocy przy rejestracji i na czym ona polega?

  Tak, po przeprowadzeniu wywiadu z klientem w celu zbadania jego potrzeb przygotowujemy niezbędne formularze, umawiamy notariusza, jeśli jest konieczny, oraz reprezentujemy klienta w urzędach. Klient musi jedynie podpisać przygotowane przez nas dokumenty.

  W zależności od formy prawnej możliwe jest również zarejestrowanie firmy drogą elektroniczną. Wtedy podczas jednego spotkania nasz doradca wypełnia z klientem wnioski rejestracyjne przez Internet a następnie informuje klienta, gdy zostanie dokonana rejestracja.

  Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z obsługi księgowej to nasza pomoc w zakresie rejestracji jest bezpłatna.

 • Co powinienem zrobić aby skorzystać z Państwa usług?

  Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 godziny (w dni robocze 9:00-17:00), omówi szczegóły i dalsze kroki.


help desk software

Zamknij