Gotowe spółki na sprzedaż

Przemysław Boruch Partner zarządzający

We współpracy z firmą McCarthy & Taggart Group, oferujemy zakup gotowych spółek, co pozwoli Państwu uniknąć długotrwałego procesu rejestracji i umożliwi rozpoczęcie działalności w ciągu 24h.

Średnio rejestracja spółki według prawa handlowego w Polsce trwa od 1 do 6 tygodni. Rozpoczęcie działalności od razu sprawia, że firma może szybciej zacząć generować przychody.

Nasze spółki spełniają wszelkie prawne warunki konieczne dla prowadzenia działalności, nie posiadają żadnej historii gospodarczej, mają szeroki zakres PKD oraz niezbędne dokumenty rejestracyjne, jak; KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE. W ofercie posiadamy zarówno gotowe spółki świeżo zarejestrowane w 2017r., jak i starsze zarejestrowane w latach 2015-2016.

Nasi eksperci pomogą Państwu skompletować wszystkie niezbędne załączniki, zgłoszą zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz będą monitorować cały proces.

Dlaczego Gold Place?

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą na rynku ofertę Gotowych spółek w Warszawie.

 • Doświadczenie

  Działamy na rynku wirtualnych biur i wynajmu przestrzeni do pracy od 2010 roku. Zaufało nam już 700 klientów. Świadczymy też usługi rejestrowania firm, sprzedaży gotowych spółek oraz prowadzenia księgowości.

 • W rękach ekspertów

  Rozpoczniesz działalność w ciągu 24 godzin. Terminową i profesjonalną realizację procesu zakupu spółki gwarantuje zespół ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w tym zakresie.

 • Szybka realizacja

  Przeciętnie od momentu kontaktu do podpisania umowy mijają zaledwie 2 dni robocze. W ekstremalnych przypadkach jesteśmy w stanie rozpocząć pracę dla Twojej firmy w ciągu kilku godzin.

Dołącz do ponad 700 zadowolonych klientów

Skorzystaliśmy z pełnego pakietu usług proponowanych przez Gold Place. Zakupiliśmy spółkę, korzystamy z usług księgowych oraz z usługi wirtualnego adresu. Obsługa księgowa, jak i administracyjna jest bez zarzutu. Zakup spółki przebiegł szybko i bezproblemowo. Możemy polecić każdą z wyżej wymienionych usług.

Renport sp. z o.o.
Łukasz Barczyk – Prokurent

Z usług Gold Place skorzystaliśmy podczas zakupu gotowej spółki. Cały proces zakupu oraz zmian w spółce przebiegł bardzo sprawnie co pozwoliło nam szybko rozpocząć działalność. Zależało nam na siedzibie w reprezentacyjnym biurowcu i sprawnej obsłudze korespondencji dlatego od czasu zakupu spółki korzystamy również z usług wirtualnego biura z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Poczta skanowana jest zawsze w dniu odebrania a pracownicy Gold Place są mili i skłonni do pomocy. Mam przyjemność zarekomendować Gold Place jako firmę rzetelną, profesjonalnie i terminowo podchodzącą do realizowanych zadań.

Feniks Telekom sp. z o.o. Bożena Stankiewicz – Prezes Zarządu

Cennik

Gotowe spółki z o.o.

Gotowa spółka z o.o. bez VAT / VAT-UE
Cena* 1 349 zł
Opłaty** 450 zł
Pełny koszt brutto*** 1 799 zł
Gotowa spółka z o.o. z VAT / VAT-UE przy podpisaniu umowy na obsługę księgową i wirtualne biuro
Cena* 1 349 zł
Opłaty** 450 zł
Pełny koszt brutto*** 1 799 zł
Gotowa spółka z o.o. z VAT / VAT-UE
Cena* 2 790 zł
Opłaty** 450 zł
Pełny koszt brutto*** 3 240 zł

Gotowe spółki komandytowe

Gotowa spółka komandytowa
Cena* 3 400 zł
Opłaty** 900 zł
Pełny koszt brutto*** 4 300 zł
Gotowa spółka z o.o. spółka komandytowa
Cena* 5 400 zł
Opłaty** 1 400 zł
Pełny koszt brutto*** 6 800 zł

Gotowa spółka akcyjna

Cena* 4 900 zł
Opłaty** 1 450 zł
Pełny koszt brutto*** 6 350 zł

Gotowa spółka z licencją na spedycję

Cena* 9 900 zł
Opłaty** 600 zł
Pełny koszt brutto*** 10 500 zł
Cena* Opłaty** Pełny koszt brutto***
Gotowa spółka z o.o. bez VAT / VAT-UE 1 349 zł 450 zł 1 799 zł
Gotowa spółka z o.o. z VAT / VAT-UE przy podpisaniu umowy na obsługę księgową i wirtualne biuro 1 349 zł 450 zł 1 799 zł
Gotowa spółka z o.o. z VAT / VAT-UE 2 790 zł 450 zł 3 240 zł
Gotowa spółka komandytowa 3 400 zł 900 zł 4 300 zł
Gotowa spółka z o.o. spółka komandytowa 5 900 zł 1 400 zł 6 800 zł
Gotowa spółka akcyjna 4 900 zł 1 450 zł 6 350 zł
Gotowa spółka z licencją na spedycję 9 900 zł 600 zł 10 500 zł

*Podane koszty nie zawierają kapitału zakładowego / wkładów wspólników.

**Opłaty mogą się różnić od wartości podanych na stronie ponieważ są uzależnione od wysokości kapitału zakładowego, ilości członków zarządu itd.

***Pełny koszt może się różnić od wartości podanych na stronie a ostateczny koszt uzależniony jest od wysokości opłat.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy sprzedawane spółki prowadziły kiedyś działalność lub mają jakieś zobowiązania?

  Sprzedawane spółki nigdy nie prowadziły działalności i nie mają żadnych zobowiązań, co gwarantujemy w notarialnie poświadczonej umowie kupna – sprzedaży.

 • Czy posiadacie gotowe spółki w historią (starsze spółki)?

  Posiadamy spółki zarejestrowane w latach 2015-2017 jednak żadna z nich nie prowadziła działalności.

 • Czy możliwy jest zdalny zakup gotowej spółki?

  Tak, na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa możemy dokonać kupna-sprzedaży gotowej spółki. Dokumenty, które będą Państwo musieli podpisać osobiście, zostaną Państwu przesłane e-mailem a Państwo odeślą nam podpisane egzemplarze pocztą lub kurierem.

 • Co powinienem zrobić aby skorzystać z Waszych usług?

  Wypełnij formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 godziny (w dni robocze 9:00-17:00), omówi szczegóły i dalsze kroki.

help desk software

Zamknij