Wirtualne biuro z księgowością w jednym miejscu – zalety
 

Wirtualne biuro z księgowością w jednym miejscu – zalety

Dodano 28 lutego 2020 w kategorii Wirtualne biuro

Planujesz wynajęcie wirtualnego biura? W pakiecie z adresem możesz otrzymać nie tylko podstawowe usługi, takie jak obsługę korespondencji i połączeń telefonicznych, ale także dodatkowe świadczenia, ułatwiające zarządzanie firmą. Jednym z najpopularniejszych jest obsługa księgowa. Sprawdźmy, jakie korzyści możesz osiągnąć, wynajmując wirtualne biuro z księgowością w tym samym miejscu.

Wirtualne biuro to nowoczesna usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej. Korzystają z niej przede wszystkim freelancerzy pracujący zdalnie, początkujący przedsiębiorcy, którzy chcą zredukować koszty działalności oraz wszystkie osoby, których działalność nie wymaga wynajmu tradycyjnego biura. Wynajmując wirtualne biuro, otrzymasz adres, pod którym zarejestrujesz swoją firmę. Będziesz mógł również skorzystać z dodatkowych usług:

  • obsługi recepcyjnej,
  • obsługi połączeń telefonicznych,
  • obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • możliwości wynajęcia sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem.

Wirtualne biuro – dodatkowe usługi dla przedsiębiorców

Często zdarza się, że firmy wynajmujące wirtualne biura oferują swoim klientom także dodatkowe usługi, usprawniające zarządzenie firmą. Jedną z najpopularniejszych jest obsługa księgowa. Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro z obsługą księgową w Warszawie?

Gold Place oferuje wirtualne biuro w Warszawie wraz z pełną obsługą księgową spółek i działalności gospodarczych

Wirtualne biuro w pakiecie z księgowością – dlaczego warto?

  • Wsparcie już na starcie. Jeśli wynajmiesz wirtualne biuro w pakiecie z księgowością w Warszawie, otrzymasz fachowe doradztwo jeszcze przed rejestracją firmy. W ramach opłaty abonamentowej będziesz mógł skonsultować z doradcą optymalne dla Twojej firmy rozwiązania podatkowe. Dowiesz się także, jakich błędów unikać podczas samego procesu rejestracji. Jeśli planujesz założenie spółki, takie rady okażą się niezwykle cenne. Pozwolą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i uniknąć potężnej dawki stresu.
  • Pomoc doświadczonych księgowych znających specyfikę wirtualnych biur. Księgowi współpracujący z firmami wynajmującymi wirtualne biura doskonale znają specyfikę tego rodzaju usług oraz przepisy prawne, które je regulują. A to ogromna zaleta, która przyniesie korzyści podatkowe i ochroni przed kłopotami w kontaktach z urzędnikami skarbowymi czy pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
  • Mniejsze ryzyko zagubienia dokumentów Nie masz głowy do „papierków”? Zbieranie dokumentów księgowych jest dla Ciebie uciążliwą koniecznością? Jeśli wynajmiesz wirtualne biuro w pakiecie z księgowością, faktury, które dostaniesz pocztą, od razu trafią we właściwe ręce. A Ty – zdejmiesz z siebie żmudne obowiązki.
  • Oszczędność czasu. Dzięki księgowości pod adresem wirtualnego biura nie będziesz tracił czasu na dojazdy do biura księgowego. Wszystkie dokumenty dostarczysz przy okazji wizyty w wirtualnym biurze.
  • Oszczędność pieniędzy. Większość firm wynajmujących wirtualne biura oferuje swoim klientom preferencyjne stawki na obsługę księgową. Takie rozwiązanie pozwoli więc wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności.
  • Szybki kontakt z księgowym. Nie wiesz, czy możesz zakwalifikować określony koszt do kosztów uzyskania przychodu? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób rozliczyć samochód w leasingu? Dzięki obsłudze księgowej dostępnej „na wyciągnięcie ręki, szybko dostaniesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nawet jeśli w wirtualnym biurze bywasz jedynie od czasu do czasu. Księgowi przyzwyczajeni do pracy z przedsiębiorcami pracującymi zdalnie do perfekcji opanowali sztukę… szybkiego odpowiadania na e-maile.

Obsługa księgowa szyta na miarę

Dobry księgowy to dla firmy prawdziwy skarb. Szczególnie odczuwają to przedsiębiorcy działający w mało popularnych branżach, świadczący niszowe usługi czy mający siedziby w wirtualnych biurach. Choć wynajmując wirtualne biuro z obsługą księgową, nie unikniesz nieprzewidzianych kłopotów z fiskusem, dzięki wsparciu doświadczonych księgowych, skutecznie i szybko je rozwiążesz. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów zyskasz profesjonalne szyte na miarę wsparcie, które znacząco ułatwi zarządzanie firmą i podejmowanie ważnych decyzji biznesowych.

Zostaw komentarz

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić